Mersin Kombi Servisi

Kombinizn bakım, temizlik, arıza tespit hizmetlerimizi deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla Mersin’in tüm bölge ve semtlerinde servis desteği vermekteyiz.

Dem Teknik olarak kombi bakımı, kombi temizliği, petek bakımı, petek temizliği kombi anakart arıza tespit hizmetlerimzi marka ve model ayırmaksızın tüm kombi çeşitlerine servis hizmeti vermekteyiz.

Mersin Kombi Servisi olarak siz müşterilerimiz için 7 gün 24 saat çalışmaktayız. Tüm marka ve model kombi tamir, montaj ve servis hizmetlerini yapmaktayız. 10 yılı aşkın tecrübe ve alanında uzman ekibimiz ile sizlere profesyonel, hızlı, ekonomik çözümler sunmaktayız.

Kombi Servisi ile kombi bakımlanı ne zaman yapılmalıdır?

Mersin kombi servisi olarak sizlere önerimiz, yılda en az bir defaya mahsus bakım yapılmalı. Özellikle sonbahar da veya yaz aylarının başlarında kombilerin mersin kombi servisleri tarafından bakım yapılması gerekir. Periyodik kombi bakımı yapılan kombiler, yıl boyunca en az sorun ve yüksek performans demektir.

Mersin Kombi Servis Ekibi!

Kombi servislerine, mümkün mertebe evinize gelen kombi servis ekiplerinin mesleki eğitimini kontrol ediniz. Beceri bilgisine ve size karşı hitap şekline dikkat edin. Bir Kombi Servis personeli müşteri ile diyaloğu iyi olmalı, müşteriye karşı saygılı olmalı, dürüst olmalı. Kombi arıza tespitinde cihaz hakkında kullanıcı ile konuşmalı, sorun hakkında bilgi almalı. Kombinin arıza tespitinde, kombi kullanıcısına kombi arızası hakkında bilgi vermeli. Evinize kombi bakımı ya da onarımı için gelen personelin, sertifika belgeli olmasına dikkat etmelisiniz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Periyodik kombi bakımı için gelen kombi servisi personelin, Kombi Bakımı sırasında neler yapacağı hakkında bilgilendirmesi ile başlar. Bunula birlikte kombinin kapağını açmadan sıcak su ve ısıtma testi ile kombinin çalışma verimliliğini kontrol etmelidir. Hermetik bacalı kombilerde fanın çalışma durumunu kontrol etmeli ve temizlemelidir. Eski tip, atık gazı baca yolu ile atan kombilerin limit değerleri kontrol ediyoruz. Ek parçalarda oluşan oksitler temizlenir. Ancak kombi bakımında cihazdaki kritik güvenlik elemanları ve diğer aksamlar dikkatle kontrolden geçirmelidir. Sorun var ise, cihaz kullanıcısı kombi arızası hakkında bilgilendirmelidir. Kombi’nizde arıza söz konusu olduğu durumlarda kombi servis personeli müşteriye bilgi vermesi gerekir. Bu Yüzden bilgilendirme yaptıktan sonra, cihaz kullanıcısının izni ile kombide ki arızayı yerinde ve söküp götürülmeden gidermelidir.

BİR KOMBİ BAKIMINDA YAPILANLAR!

  1. Kombinizin sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol ediyoruz.
  2. Kombi su sızdırmazlık kontrolü yapıyoruz.
  3. Kombinizin tozlanma kontrolü yapıyor ve gerekirse temizlik işlemini yapıyoruz.
  4. Kombi makinanızın yanma odası brülörü temizliyoruz.
  5. Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapıyoruz.
  6. Kombinizin baca Fanı kontrol ediyor ve temizliyoruz.
  7. Genleşme Tankı Kontrol ediyor ve bar basınç seviyesi ayarlıyoruz.
  8. Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizliyoruz.
kombi servisi