Mersin Klima servisi tarafından kusursuz bir hizmet ile yapılan her türlü bakım ve onarım için aynı zamanda yerinde servis hizmeti ile de müşteri memnuniyeti her zaman üst safhada tutulmaktadır. Bunların yanı sıra aynı zamanda klima bakım hizmetleri de bu noktada aynı şekilde son derece kaliteli bir şekilde hizmet verilmektedir.

klima servisi mersin

Dem Teknik olarak tamir, bakım, arıza onarım hizmeti vermeteyiz. Klimaların sorunlarını teknolojik yöntemler ile çözerek sizlere düşük onarım fiyatları ile hizmet sunuyoruz.

MERSİN KLİMA SERVİSİ

Markası ne olursa olsun klima tamiri ve servis hizmetlerimizden aynı gün içerisinde yararlanabilirsiniz. Özellikle en hızlı servis hizmetini sunan Dem Teknik hızlı servisleri ile arıza ve bakım durumlarında aynı gün servis imkanı sağlamaktadır.

Tüm marka ve model klimaların arıza, bakım, onarım işlerinde sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizden fiyat almadan klimanıza işlem yaptırmayıznız.

Klima arızalarında alanında uzman ustalarımız ile Mersin’in tüm semtlerine hizmet sunuyoruz. En yaygın ve kaliteli servis ağına sahip olan firmamızın aynı zamanda güleryüzlü ve bilinçli personele sahip olması klima servis kalitesini daha da yukarıya taşımaktadır.

Dem Teknik Mersin’in her bölgesinde klima tamir ve onarım, klima bakım servisi, klima montaj servisi, klima söküm hizmeti, klima arıza servisi ve teknik destek hizmetlerini siz müşterilerine sunmaktadır.

KLİMA SERVİSİ

Her marka klimalarda kullanıcıların genelde dikkat etmediği filtre sorunu yaşanmaktadır. Kısacası filtre temizliğine dikkat etmek klima kullanıcılarımıza düşen görevdir. Özetle klimaların dış filtre temizliğini her 15 güne bir kullanıcı olarak sizler normal musluk suyuyla herhangi bir kimyasal ilaç kullanmadan yapabilirsiniz.

Mersin de %30 Uygun Fiyata Bakım Tamir Hizmeti iç ünite ilaçlanması, İç ünite filtre temizliği, Dış plastik aksam ilaçlanması ve temizliği İç ünite bağlantı kontrolleri Dış ünite gaz kontrolü, Dış ünite kaçak kontrolü, Dış ünite bağlantı kontrolü işlemlerinde Mersin Klima Servisi olarak yanınızda.

Marka ve model fark etmeksizin tüm klima işlerinizde bize ulaşabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile kaliteli işçilik ve uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Dem Teknik İrtibat Numaramız ve Whatsapp Numaramız
0543 588 46 18